• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/raycappak.raycappak?fref=ts
  • https://twitter.com/RayKapak
Alüminyum Zemin Geçiş
CAM & AYNA
Videolar
Hava Durumu
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret62488

HakkımızdaFirmamız , 2010 yılında Bülent KAYA,Hasan YİĞİT,Veli AYDEMİR tarafından RAYCAPPAK adıyla mobilya sanayisine özel alüminyum profil ürünlerinin üretimini yapmak amacıyla ANKARA ‘da kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne istikrarlı bir gelişim göstermiş olup, üretim altyapısını modern çağın gereklilikleri ile donatmıştır. Ayrıca bu süre zarfında ülkemizde örneği olmayan ürünlerin üretimini gerçekleştirerek farklı yapısını ortaya çıkarmayı başarmıştır.

2012 yılında RAYCAPPAK adıyla kurulan aile şirketine , diğer yan kuruluşları cam ve ayna gurubunuda dahil ederek faaliyetlerine daha dinamik bir şekilde devam etmiştir. 
Faaliyet alanı Sürgü Sistemleri ve cam ürünlerini dahil eden RAYCAPPAK, farklı ve dinamik yapısını bu alanda da kanıtlayarak sektörünü yeni ve akıllı çözümlerle tanıştırmış , Yeniliğe ve değişime olan bağlılığı neticesinde sektöründe çok kısa sürede markasını ön plana çıkartmıştır. Takip edilen ürünleriyle , sektörün tanınan markaları arasına RAYCAPPAK ‘I haklı şekilde yazdırmayı başarmıştır. 

Halen ANKARA / SİTELER de kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde faaliyetlerini devam ettiren raycappak , bünyesindeki eğitimli genç ve dinamik kadrosuyla üretmiş olduğu tüm ürünlerin tasarımından başlayarak kalıplarının üretimine , protatip numunesınden müşterilerine teslimine kadar tüm proseslerini kendi bünyesinde aynı hassasiyet ve özveriyle gerçekleştirmektedir. 


Globalleşen dünyamızda RayCappak markasının sadece ülkemizde değil , dünyanın birçok ülkesinde tanınan markalar arasında olduğunu memnuniyetle belirtmek isteriz.

Kalite , Araştırma ve Geliştirme ye olan inancımızı müşteri odaklı hizmet anlayışıyla birleştirerek , sektöründe yapılmayanı yapmak , düşünülmeyeni fark etmek ve empati ile müşteri değil ortak kazanmak düşüncesini RayCappak ile paralel büyütmeye kararlı olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Bu düşüncelerle Tüm Saygıdeğer Müşteri ve Dostlarımızı selamlıyor , birlikte nice uzun yıllara ulaşmayı temenni ediyoruz.

Saygılarımızla..
RayCappak ailesi

Our company was founded in 2000 by Bülent KAYA,Hasan YİĞİT,Veli AYDEMİR in order to produce special aluminum profile products for the furniture industry under the name of RAYCAPPAK in ANKARA. From the establishment to the 7th anniversary, it has shown a steady and steady development and equipped its production infrastructure with modern requirements. During this period, we have also started to produce different types of products in our country.

In 2000, it continued its activities more dynamically by incorporating other subsidiaries into the glass and mirror group to the family company established under the name of RAYCAPPAK.

In 2000, RAYCAPPAK, which includes Sliding Systems and furniture equipments, has introduced its new and intelligent solutions by proving its different and dynamic structure in this field and has put its brand in the forefront in the sector in a short period of time due to its dependency on innovation and change. RAYCAPPAK has just started to print with the products that are followed, among the well-known brands of the sector.

RaYCAPPAK, which continues its activities in modern production facilities with closed area in ANKARA / SİTELER, performs all the processes from its design to production of molds, from protatip samples to delivery to its customers with the same sensitivity and self-sacrifice.

We are pleased to note that the raycappak brand in our globalized world is among the recognized brands not only in our country but also in many countries of the world.

By combining our belief in Quality, Research and Development with a customer-focused service approach, we are determined to do what is not done in the industry, to realize that we are not thinking about it and we are determined to grow in parallel with raycappak.

With this in mind, we salute all our esteemed customers and friends, and wish you all good long years.

With our respects..
RayCappak family