HAKKIMIZDA

ANA SAYFA / HAKKIMIZDA

Firmamız, 2010 yılında Bülent KAYA, Hasan YİĞİT, Veli AYDEMİR tarafından RAYCAPPAK adıyla mobilya sanayisine özel alüminyum profil ürünlerinin üretimini yapmak amacıyla ANKARA ‘da kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne istikrarlı bir gelişim göstermiş olup, üretim altyapısını modern çağın gereklilikleri ile donatmıştır. Ayrıca bu süre zarfında ülkemizde örneği olmayan ürünlerin üretimini gerçekleştirerek farklı yapısını ortaya çıkarmayı başarmıştır.

2010 yılında RAYCAPPAK adıyla kurulan aile şirketine , diğer yan kuruluşları cam ve ayna gurubunu da dahil ederek faaliyetlerine daha dinamik bir şekilde devam etmiştir. 
Faaliyet alanı Sürgü Sistemleri ve cam ürünlerini dahil eden RAYCAPPAK, farklı ve dinamik yapısını bu alanda da kanıtlayarak sektörünü yeni ve akıllı çözümlerle tanıştırmış , Yeniliğe ve değişime olan bağlılığı neticesinde sektöründe çok kısa sürede markasını ön plana çıkartmıştır. Takip edilen ürünleriyle , sektörün tanınan markaları arasına RAYCAPPAK ‘I haklı şekilde yazdırmayı başarmıştır. 
Halen ANKARA / SİTELER de kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde faaliyetlerini devam ettiren RayCappak , bünyesindeki eğitimli genç ve dinamik kadrosuyla üretmiş olduğu tüm ürünlerin tasarımından başlayarak kalıplarının üretimine , protatip numunesinden müşterilerine teslimine kadar tüm proseslerini kendi bünyesinde aynı hassasiyet ve özveriyle gerçekleştirmektedir. 
Globalleşen dünyamızda RayCappak markasının sadece ülkemizde değil , dünyanın birçok ülkesinde tanınan markalar arasında olduğunu memnuniyetle belirtmek isteriz.
Kalite , Araştırma ve Geliştirme ye olan inancımızı müşteri odaklı hizmet anlayışıyla birleştirerek , sektöründe yapılmayanı yapmak , düşünülmeyeni fark etmek ve empati ile müşteri değil ortak kazanmak düşüncesini RayCappak ile paralel büyütmeye kararlı olduğumuzu belirtmek isteriz. 
Bu düşüncelerle Tüm Saygıdeğer Müşteri ve Dostlarımızı selamlıyor , birlikte nice uzun yıllara ulaşmayı temenni ediyoruz.

Saygılarımızla...
RayCappak ailesi